Něco málo o našem příběhu

Máme rádi přírodu, turistiku, poznávání nových míst a zvyků. Rádi si užijeme komfort hotelů, ale raději si vychutnáváme luxus probouzející a usínající se přírody výhledem do krajiny. Tak nějak je nám dobře v přírodě, kde si vystačíme sami se sebou. Vše, co potřebujeme vezeme s sebou a když je nejhůře, tak všude je to blízko.  Obchody nebo i v krajním místě penzion, když hodně prší, nebo chytnou záda.

Cestování po Evropě dnes není problém, co se týká dostupnosti a bezvízového styku. Pandemie toto cestování v současné době poměrně omezuje. Možná proto, je nyní nejlepší příležitost prozkoumat naší krásnou českou republiku, které je opravdu krásná a je otevřena pro naše cesty.

V posledních letech cestujeme převážně autem a snažíme se trávit co nejvíce času v přírodě. Tak trochu náhodou jsme koupili první Peugeot Rifter a začali jsem sprát v autě, po čemž jsme dlouho mluvili, ale neměli jsme to správné auto.

Pár vytunění vestavby, pokusů a omylů co bude vyhovovat nás dovedlo až do současné doby, kdy jsme, možná také díky Coronaviru, koupil další Peugeot Rifter Long a rozhodli se umožnit stejně naladěným lidem cestovat, poznávat nová místa, rozhodnout kde složit hlavu, prostě spát kde chci, tak jako my. Doufáme, že pokud jste „easy going“ tak jste ti praví, si půjčit Peugeot Rifter. Naše vestavby Vám umožní cestovat ve 4 lidech. Dva se komfortně vyspí uvnitř a dva ve střešním stanu.

Nabízíme půjčení Peugeot Rifter a Peugeot Rifter long. Pro milovníky cykloturistiky máme nosiče na kola a pro vodáky 3 kajaky Pelikány.  Nezapomínáme na nejmenší cestovatele, zapůjčíme Vám kočárek Cheriot, který zdolá téměř jakýkoli terén, jak pešmo, tak za kolem nebo na běžkách.  Obě auta jsou vybavena stany na střeše a rolovací markýzou a kempingovým setem a plynovým vařičem.  Auta se spací vestavbou a stanem na střeše jsou vhodné pro rodiny s dětmi i bez, cyklovýlety, sjíždění vody a pro aktivní seniory.

Výhody

  • Malé přesto prostorné auto
  • Všude zaparkujete u lesa, ve městě
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Nenápadné auto, nebudete nikde překážet
  • Rychle rozložení a složení spaní

Nevýhody

  • Jakmile si toto cestování zamilujete nemůžete bez něj být

O co nám jde?

Jsme partneři, co se rozhodli sdílet svoji vášeň pro toulky přírodou. Chceme, aby Vás pobyt v přírodě bavil a užili jste maximálně každou chvíli.

Radka Janoušková

Co-CEO

Martin Kaše

Co-CEO